Α/Α |
Σχολική Μονάδα |
Συμμετέχοντες Εκπαιδευτικοί |
Αριθμός Μαθητών ανά τάξη |
Ημερομηνία υλοποίησης δράσης |
Ώρα |
1 |
10 Δ.ΣΧ. Μεσολογγίου |
Αντζουλάτος Άγγελος Βασίλος Ηλίας Μπαλαρή Παρθένα Σαββίδου Δέσποινα |
43 (Δ1-Δ2) |
16-03-2017 |
8:10-9:40 |
2 |
10 Δ.ΣΧ. Μεσολογγίου |
Κουτάνη Ευαγγελία Σαλμά Αικατερίνη Λαδικού Βασιλική Βαζούρα Γεωργία |
43 (Ε1-Ε2) |
16-03-2017 |
10:00-11:30 |
3 |
10Δ.ΣΧ. Μεσολογγίου |
Λεβέντη Ελένη Ευθυμίου Δημήτριος Μαστρογιάννη Ανδρομάχη Λώλος Βασίλειος |
45 (ΣΤ1-ΣΤ2) |
16-03-2017 |
11:45-13:15 |
4 |
10 Δ.ΣΧ. |
Πουρλιάκας Γρηγόριος Τσιόκα Καλλιόπη Κάτσενου Ανδρονίκη Μπάρμπα Μαρία |
49 (Δ-Ε1-Ε2-ΣΤ) |
20-03-2017 |
8:10-9:40 |
5 |
Δ.ΣΧ. |
Καραγιάννης Βασίλειος Ξενίδου Ευδοξία Βολτσίδου Μαρία |
24 (όλες οι τάξεις) |
20-03-2017 |
10:00-11:30 |
6 |
20 Δ.ΣΧ. |
Καστανάς Κωνσταντίνος Αυγέρου Παναγιώτα Μπίμπου Κωνσταντίνα Καραμαλίκη Μάγδα |
55 (Γ-Δ-Ε-ΣΤ) |
23-03-2017 |
8:10-9:40 |
7 |
10 Δ.ΣΧ. |
Κτιστοπούλου Αυγή Μπερεδάκη Αθανασία Καρβέλη Παρασκευή Βρανίτσα Κλειώ Βάρρας Παναγιώτης |
49 (Δ-Ε-ΣΤ) |
23-03-2017 |
10:00-11:30 |
8 |
Δ.ΣΧ. |
Παπαδοπούλου Σωτηρία Μαντζιούκας Παναγιώτης Ζαμπάρας Παναγιώτης |
23 (Δ-Ε-ΣΤ) |
28-03-2017 |
8:10-9:40 |
9 |
Δ.ΣΧ. |
Χαριζάνος Παναγιώτης Καραμπίνα Σοφία Ζαχόπουλος Αντώνιος Τζιώτζης Ιωάννης Κεκκές Ιωάννης Αδάμου Ζωή |
29 (Δ-Ε-ΣΤ) |
28-03-2017 |
10:00-11:30 |
10 |
50 Δ.ΣΧ. |
Λιάτσου Ευαγγελία Παπαχαρίση Άννα Γαλλιάς Πέτρος |
38 (Δ) |
31-03-2017 |
8:10-9:40 |
11 |
50 Δ.ΣΧ. |
Παππά Χριστίνα Κυριαζής Χρήστος Γαλλιάς Πέτρος |
44 (Ε) |
31-03-2017 |
10:00-11:30 |
12 |
50 Δ.ΣΧ. |
Χατζής Κωνσταντίνος Φούντας Στυλιανός Γαλλιάς Πέτρος |
37 (ΣΤ) |
31-03-2017 |
11:45-13:15 |
13 |
30Δ.ΣΧ. |
Φέσσα Παρασκευή Παπαϊωάννου Όλγα Πρέζα Μαρία Κωλέττη Ελένη |
37 (Δ1-Δ2) |
02-05-2017 |
8:10-9:40 |
14 |
30Δ.ΣΧ. |
Κατσιώπη Παρασκευή Κωλέττη Ελένη Τομαρά Ουρανία Παπαϊωάννου Όλγα |
35 (Ε1-Ε2) |
02-05-2017 |
10:00-11:30 |
15 |
30Δ.ΣΧ. |
Κιμπουροπούλου Αναστασία Κωλέττη Ελένη Κασσάρας Βασίλειος Παπαϊωάννου Όλγα |
37 (ΣΤ1-ΣΤ2) |
02-05-2017 |
11:45-13:15 |
16 |
20Δ.ΣΧ. |
Τσάμπος Ευάγγελος Αναστασάκης Δημήτριος Σούμπασης Νικόλαος |
32 (Ε-ΣΤ) |
03-05-2017 |
8:10-9:40 |
17 |
60Δ.ΣΧ. |
Καρτσακάλη Αικατερίνη Κατσαντάς Νικόλαος |
38 (Δ) |
03-05-2017 |
10:00-11:30 |
18 |
170Δ.ΣΧ. |
Σταμάτη Μάρθα Κιοσσές Χρήστος Ασημάκη Σπυριδούλα |
40 (Δ) |
05-05-2017 |
8:10-9:40 |
19 |
170Δ.ΣΧ. |
Λιάτσου Ευσταθία Μπουτσιάδου Αθανασία Ασημάκη Σπυριδούλα |
45 (Ε) |
05-05-2017 |
10:00-11:30 |
20 |
170Δ.ΣΧ. |
Κοτσαντώνη Μελπομένη Ράπτης Δημήτριος Ασημάκη Σπυριδούλα |
41 (ΣΤ) |
05-05-2017 |
11:45-13:15 |
21 |
Δ.ΣΧ. Αγγελοκάστρου |
Πάντου Δημητρούλα Λάσκαρη Άννα |
28 (Δ-Ε) |
09-05-2017 |
8:10-9:40 |
22 |
Δ.ΣΧ. Κεφαλόβρυσου |
Εφρεμίδου Ρουμελίντα Δροσοπαναγιώτης Νεκτάριος |
21 (Γ-Δ-Ε-ΣΤ) |
09-05-2017 |
10:00-11:30 |
23 |
Δ.ΣΧ. |
Αρωνιάδα Ουρανία Αντωνίου Λουκία |
30 (Γ-Δ-Ε-ΣΤ) |
10-05-2017 |
8:10-9:40 |
24 |
20Δ.ΣΧ. |
Καλαμπαλίκης Νικόλαος Ράπτη Αθηνά Τριανταφύλλου Γεώργιος |
42 (Δ-Ε-ΣΤ) |
10-05-2017 |
10:00-11:30 |
25 |
100Δ.ΣΧ. |
Διώτη Αθηνά Ματαφιά Αικατερίνη |
41 (Ε-ΣΤ1) |
11-05-2017 |
8:10-9:40 |
26 |
10Δ.ΣΧ. |
Γιάτσου Αθανασία Παππά Χρυσαυγή |
45 (Ε1-Ε2) |
11-05-2017 |
10:00-11:30 |
27 |
Δ.ΣΧ. |
Λύτρας Θεόδωρος Παλουμπά Γεωργία |
27 (Γ-Δ-Ε-ΣΤ) |
24-05-2017 |
8:10-9:40 |
28 |
Δ.ΣΧ. |
Κοσσυβάκη Χρυσούλα Τζιμούλη Ελευθερία |
31 (Γ-Δ-Ε-ΣΤ) |
24-05-2017 |
10:00-11:30 |
29 |
Δ.ΣΧ. Βάρνακα (θα πραγματοποιηθεί στο ΔΣΧ Κανδήλας) |
Δευτεραίος Παντελής Κόρδα Αφροδίτη |
20 (όλες οι τάξεις) |
24-05-2017 |
10:00-11:30 |